Usługi transportowe

W poniższej tabeli przedstawiamy dostawy bezpośrednie na terenie Zielonej Góry i powiatu.

do 3,5 tony Bus (Renault Master) 8 palet
do 6 ton Ciężarowe (Mercedes) 17 palet
do 12 ton Ciężarowe (Man) 17 + przyczepa 20 palet

Przed wcześniejszym ustaleniem trasy, gabarytu, ciężaru i stawki za przejazd, oferujemy także transport na terenie naszego kraju.

do 24 ton Cięzarowe (Mercedes) naczepa 33 palety

Usługi transportowe to szansa dla małych firm, które nie posiadają własnej floty, a przewożenie surowców i gotowych produktów jest warunkiem ich działania. Nasza firma oferuje szeroko rozumiane usługi transportowe. Zielona Góra to centrum naszego działania, jednak przewozy realizujemy na terenie całego kraju. Na wyposażeniu posiadamy zarówno flotę odpowiednich pojazdów, jak i wspierające transport wózki widłowe umożliwiające załadunek i rozładunek samochodów.

Przewozisz gotowe produkty do magazynu lub odbiorcy i potrzeby Ci transport? Palety euro, a także inne rodzaje ładunków przewieziemy dla Ciebie naszymi przystosowanymi samochodami. Oferujemy również profesjonalny przeładunek.

Jesteś właścicielem małego zakładu produkcyjnego? Potrzebny Ci profesjonalny transport? Skorzystaj z naszej floty samochodowej, a dostarczymy Twoje towary na miejsce. Oferujemy szeroki zakres usług w zakresie przygotowania i transportu dla firm oraz dla osób prywatnych? Przeprowadzasz się i interesuje Cię usługowy przewóz rzeczy? Zadzwoń do nas a zaoferujemy Ci odpowiedni transport!

© Copyright 2018 allserwis Zielona Góra - jesteśmy partnerem Oponeo!