ONLINE APPOINTMENT

Book your appointment now and get $5 discount.

MAKE APPOINTMENT
DOWNLOAD
Download BrochureDownload Summary

Prostowanie i spawanie felg

Koła w idealnym stanie to warunek komfortowej i bezpiecznej jazdy samochodem. Ważnym elementem kół są felgi, dopasowane parametrami i wykonane z odpowiedniego materiału, zależnie od modelu i marki samochodu. To również elementy kół, które ulegają zużyciu podczas jazdy, a także uszkodzeniom w wyniku stłuczek lub wypadków samochodowych, a wówczas niezbędne jest prostowanie felg.

Regeneracja felg, a także prostowanie i spawanie felg to czynności, dzięki którym możliwe jest przywrócenie pełnej sprawności koła w formie, jaka uzyskały po zejściu z taśmy produkcyjnej. Specjalizujemy się w przywracaniu wymaganych parametrów wszystkim typom felg do samochodów ciężarowych i osobowych.

Nasze usługi to między innymi:

  • spawanie felg aluminiowych,
  • spawanie felg stalowych,
  • prostowanie felg stalowych,
  • prostowanie felg aluminiowych,
  • regeneracja felg stalowych
  • regeneracja felg aluminiowych

Naprawy wykonywane w naszym warsztacie pozwalają zaoszczędzić na zakupie nowych felg z gwarancją pełniej sprawności i bezpieczeństwa pojazdu. Zarówno spawanie felg, jak i prostowanie aluminiowych czy stalowych modeli wykonujemy w sposób profesjonalny przywracając im stan sprzed wypadku czy innego zdarzenia drogowego.

Działamy w mieście Zielona Góra przy ulicy Zjednoczenia 102 – zapraszamy do współpracy.

© Copyright 2018 allserwis Zielona Góra - jesteśmy partnerem Oponeo!