ONLINE APPOINTMENT

Book your appointment now and get $5 discount.

MAKE APPOINTMENT
DOWNLOAD
Download BrochureDownload Summary

Wymiana oleju, wymiana filtrów

Sprawne funkcjonowanie każdego samochodu jest uzależnione od wielu czynników, a jednym z nich – ważnym szczególnie dla silnika jest odpowiedni olej samochodowy. Nie tylko powinien on być systematycznie uzupełniany do wymaganego poziomu, ale też okresowo wymieniany, kiedy ulegnie spracowaniu i straci swoje właściwości.

Wymiana oleju – czy jest Ci potrzebna?

Niezależnie od tego, jaką jeździsz marką czy modelem pojazdu jego producent określił, kiedy wymagana jest w nim wymiana oleju. Jeśli na liczniku pojawiła się już wskazany przebieg, odwiedź nasz warsztat, a powiemy Ci, jaki olej najlepiej sprawdzi się w Twoim samochodzie, gwarantując sprawną pracę silnika.

Ocenimy stan techniczny pod kątem wycieków

Jednym z poważnych problemów grożących awarią silnika są nieszczelności w układzie powodujące wycieki oleju. Jako doświadczeni mechanicy oferujemy Ci pomoc w doborze i wymianie oleju, a podczas wizyty w naszym warsztacie dokonamy też oceny stanu technicznego pod kątem szczelności przewodów i ocenimy, czy potrzebna będzie wymiana filtra oleju.

Twój samochód potrzebuje wymiany oleju lub filtra? Odwiedź nasz warsztat w Zielonej Górze, a wymienimy je profesjonalnie!

© Copyright 2018 allserwis Zielona Góra - jesteśmy partnerem Oponeo!